Services

ارائه خدمات تخصصی زیبایی ناخن مانند پدیکور ، مانیکور ، کاشت ناخن و ترمیم ناخن توسط گروه عسمران

پدیکور

پدیکور


یک پدیکور خوب، نه تنها زیبایی ناخن ها را افزایش می‌دهد بلکه پدیکور باعث کاهش استرس نیز خواهد شد.

با پدیکور گوشت های اضافه دور ناخن های پا و همچنین پوسته های اضافه کفه پای آزار دهنده گرفته خواهد شد و با این کار از ترک خوردن پاشنه پا نیز جلوگیری خواهد شد و در نهایت پاهایی زیبا و تمیز خواهید داشت.

پدیکور می تواند برای کمک به پیشگیری از بیماری های ناخن موثر باشد.

در سالن زیبایی عسمران خدمات تخصصی پدیکور ناخن با ابزار استریل و کاملا پاکیزه و تمیز انجام می شود.

مانیکور


مانیکور یکی از خدمات زیبایی آرایشی و بهداشتی بر روی ناخن‌های دست است که در سالن زیبایی عسمران انجام می‌شود.

مانیکور شامل پر کردن، شکل دادن به لبه ناخن، کشیدن و قطع کردن پوست مرده صفحه ناخن، درمان، ماساژ دست و استفاده از لاک ناخن است.

یکی از بهترین مشخصات یک مانیکوریست خوب و حرفه‌ای این است که با تجربه است و با اعتماد بنفس کارش را انجام می‌دهد و مطمئن باشید بهترین مانیکوریست ها در سالن زیبایی عسمران در خدمت شما برای انجام کارهای مانیکور شما هستند .

مانیکور
کاشت ناخن

کاشت ناخن


نداشتن ناخن و زیباتر شدن ناخن ها، از جمله دلیل کاشت ناخن است.

طراحی کاشت ناخن برای افرادی که ناخن های ضعیف و شکننده دارند و همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند کاشت ناخن بسیار مناسب است.

ناخن در کاشت ناخن هیچ آسیبی نمی‌بیند زیرا تا وقتی که ناخن رشد می‌کند و فرد احتیاج به ترمیم پیدا می‌کند یعنی ناخن سالم است و رشدش متوقف نشده است.

  • انواع کاشت‌ ناخن که توسط سالن زیبایی عسمران و تیم بسیار مجرب انجام می شود :
    کاشت ناخن پودری
    کاشت ناخن ژله ای
    کاشت ناخن هلویی

طراحی ناخن


طراحی ناخن یکی از راه های زیباتر کردن دست و ناخن ها است.

طراحی ناخن برای بانوان به خصوص دختران شیک پوش و مشکل پسند، یکی از دغدغه های اصلی آنهاست، به خصوص اینکه در نزدیکی دورهمی ها و مهمانی ها باشد.
و ست کردن رنگ لاک ناخن با کیف و کفش و لباس مجلسی و اسپرت، موضوعی است که پرسنل هنرمند و مجرب عسمران بسیار می توانند به شما کمک کنند و همراهتان باشند.

طرح های متنوع و زیادی برای ناخن وجود دارند که می توانید با توجه به سلیقه خود بهترین را انتخاب کنید. طرح های گلدار، فرنچ، رنگ های خنثی، رنگ های سال یا… هر کدام برای موقعیت های خاصی مناسب اند.

طراحی ناخن